Skip links

Psí školka od 200Kč

Hlídání přes den, socializace a spousta zábavy. Naše psí školka se hodí na socializaci štěňat nebo dospělých psů, eliminaci samoty nebo zpestření týdne pejska.

Psí školka funguje KAŽDÝ DEN a to od 7:00 do 19:00.

Podmínky přijetí

Pejsek musí být snášenlivý s ostatními pejsky (odbourávání bázlivosti, agrese, atd – osobní návštěva i s pejskem po telefonické domluvě)

Musí mít platná očkování a čip (viz. níže)

 1. platné očkování na vzteklinu a psí nemoci (od 6. měsíce věku)
 2. ošetření proti vnitřním a vnějším parazitům
 3. musí být opatřen mikročipem (od 6. měsíce věku)

Musí proběhnout nezávazná návštěva hotelu (Vy + Váš pejsek), vyhrazujeme si právo nepřijmout některé agresivní jedince, příliš hyperaktivní psy a útěkáře. Seznamovací návštěvy probíhají od PO do PÁ po předchozí domluvě. Může se stát, že Vašeho pejska ze zmíněných důvodů nepříjmeme a doporučíme jemu vhodnější psí hotel. V tomto případě není třeba cítit se špatně či dotčeně a následně psát negativní recenze. Každý pejsek je jiný a pokud je pro něho třeba péče kterou nezvládneme zajistit, radši doporučíme vhodnější psí hotel kde bude šťastnější (95% přijmeme) 🙂

Do psí školky nemůže přijít háravá fena.

Ubytování

Psí školka se hodí na socializaci štěňat nebo dospělých psů, eliminaci samoty nebo zpestření týdne pejska, či zrovna máte nabitý den a na pejska nebudete mít čas. U nás si užije spoustu zábava a naučí se po-psím 🙂

Mazlíček je ubytován v prostorách hotelu, proto pro něho platí stejné podmínky a výhody jako pro návštěvníky hotelu.

Pejska můžete nakrmit doma, ale lze po domluvě nakrmit i u nás v hotelu

Přes den jsme se všemi pejsky v nově vybudovaném PSÍM DOMEČKU, který vznikl rekonstrukcí hospodářské budovy na naší zahradě a je zcela přizpůsobeny pro pejsky. V našem psím domečku máme televizi, gauč, křesla, spoustu pelíšku, čmuchací hry….zkrátka vše proto, aby se u nás pejsci dobře cítili a behem pobytu neměli čas na odloučení myslet. V zimě je vytápěný. Domů chodíme až na večer spinkat.

Z naší školky se vám pejsek vrátí unavený a spokojený. Razíme pravidlo “Unavený pes = spokojený pes, jeho paniček a okolí”

Bezpečnost všech pejsků je u nás prioritní. Jsou to ale furt pejsci, a při hrách se mohou přihodit oděrky, zlomený drápek,….jak my tomu říkáme „válečná zranění“ :). Pokud se něco takového přihodí, majitel je informován, popřípadě je zranění ošetřené (Ingrid má praxi veterinárního technika).

V rámci pobytu Vám můžeme pejska i upravit v našem psím salonu. Provádíme veškerou střihovou a kosmetickou úpravu malých a středních plemen psů. Nemusíte tak doma pejska koupat popřípadě jezdit zvlášť do psího salonu :).

Co s sebou

 1. Očkovací průkaz
 2. Pelíšek nebo deku (není podmínkou)
 3. Svačinku (není podmínkou)

Předávání a převzetí pejska

Pejska si můžete přivést a odvést v tyto hodiny ale je možné se domluvit individuálně:

Po – Ne: 7:00 – 9:00 hod, nebo 17:00 – 19:00 hod (vždy po domluvě)

Pokud budete potřebovat pejska přivést či odvést v jiné hodiny (roz. před 7:00 nebo po 19:00), účtujeme si poplatek 200kč za každých započatých 30min.

Informujeme páníčky

 • Paničky vždy informujeme o tom jak se pejsek ve školce má, a to buď přes
 • Facebook: zde 
 • Whatsapp
 • Instagram: zde 
 • nebo telefon – 733 505 118


Ceník

Psí školka funguje KAŽDÝ DEN od 7:00 do 19:00.

Cena je jednotná

250kč / den

Permanentky

5 dní

1 200 kč (240 kč / den)

10 dní

2 250 kč (225 Kč / den)

20 dní

4 000 kč (200 Kč / den)

Permanentku lze zakoupit v hotelu. Permanentka platí 2 měsíce od prvního použití, lze po domluvě prodloužit (vážná nemoc, hárání, úmrtí,..).

Rezervace a platba

Informace k rezervaci

Naše služby pro pejsky si můžete zarezervovat na telefonním čísle 733 505 118 nebo zprávou přes náš Facebooku (Zde), Instagramu (Zde) či kontaktní formulář

Pobyt si rezervujte v co největším předstihu (hlavně v období prázdnin a svátků). 

Pobyt se platí při převzetí pejska do naší péče, ale můžete zaplatit i předem na náš bankovní účet: 2902422420 / 2010 (do zprávy pro příjemce napište jméno pejska a termín pobytu a do VS napište číslo smlouvy). Popřípadě na faktuře/smlouvě najdete QR kód.

Při zkrácení probíhajícího pobytu bez oznámení včas tzn.minimálně 10 dní dopředu, se částka nevrací.

Zaměřujeme se spíše na pejsky malých, středních a větších plemen. 

Rády vás uvidíme na seznamovací návštěvě u nás! 

  Vyberte službu